Берегометські та путильські газди поскаржились Івану Тичині, що зальотні фірми донищують їхні ліси: офіцер  поліції дав слово вирішуватиму проблему за будь-яких умов

Берегометські та путильські газди поскаржились Івану Тичині, що зальотні фірми донищують їхні ліси: офіцер поліції дав слово вирішуватиму проблему за будь-яких умов

06.07.2019, 11:09

Путила & Берегомет. Кандидат в народні депутати України Іван Тичина каже, що  працювати доводиться у суцільному форс-мажорі. Багато часу йде на спілкування з виборцями, які хочуть розповісти про проблеми, що не вирішуються роками, через що вони, корінні жителі, опиняються у безвиході. 

Про деякі подробиці зустрічі кандидат повідомив на своїй сторінці у ФБ. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іван Тичина: Ініціатива про відкриття ринку землі сільськогосподарського призначення - передчасна

Ось взяти хоча б зустріч з працівниками лісової галузі в Путилі та Берегометі.

Люди ледь не плачуть: як це так – мати безцінне багатство – карпатський ліс, який споконвіку годував горян, давав їм роботу, зарплату, можливість жити заможно, - зараз став годівницею для злодіїв в законі, а вони самі опинились за бортом і лише споглядають як камазами вивозиться кругляк з їхніх гір і не можуть нічого вдіяти.

За офіційною інформацією, Чернівецькі лісгоспи мають одні з найгірших економічних показників. Одне з найбільших в Україні галузевих підприємств, - Путильське ЛГ ще не так давно було чи не найуспішнішим в державі…

А що тепер?

Берегометські та путильські газди поскаржились, що зальотні фірми донищують ліси, лісозаготівлю ведуть по-варварськи, деревину реалізовують у тіньовому режимі. Під виглядом лісовідновних рубок вирубують стиглі дерева на природоохоронних територіях, а під виглядом санітарних рубок проводять не ті дерева, які «хворі», а ті, які можна вигідно продати.

Працівники лісгоспів скаржаться, що їхнє лісове господарство скочується в прірву: воно банкротує, люди сидять без грошей, бо через високі податки не вистачає фінансів на зарплату, вони звільняються. А іншої роботи у горах та перегірї немає.

Тому шукають кращої долі в інших державах, залишаючи напризволяще сім»ї і рідні гори. 

- Тяжко слухати... Проблематика лісової галузі є ключовою у моїй передвиборчій програмі. Проблеми цієї галузі особисто знаю і вирішуватиму їх за будь-яких умов - і як посадовець, який стоїть на сторожі дотримання законності, і як народний депутат - в разі обрання до Парламенту! - пообіцяв Іван Тичина. 

СвÑ?Ñ?лина вÑ?д Ð?вана ТиÑ?ини.

1