'Батьківщина' просить світ відповісти на 'дикунську поведінку диктатора'

"Батьківщина" просить світ відповісти на "дикунську поведінку диктатора"

05.09.2011, 15:02

Партія "Батьківщина" вимагає від президента Віктора Януковича негайно звільнити Юлію Тимошенко та закрити кримінальну справу проти неї. Про це йдеться в заяві Президії політради партії "Батьківщина", розповсюдженій вранці 5 вересня, рівно через місяць після арешту Тимошенко.

"Справа проти Юлії Тимошенко не має нічого спільного з кримінальним правом, а лежить винятково у політичній площині. Янукович знищує головного політичного опонента, незважаючи на Конституцію, закон, громадську думку і реакцію світу", - сказано в ній.

"Президія Політради партії "Батьківщина" вимагає від президента Януковича як реального замовника справи негайного звільнення Юлії Тимошенко з-під варти та закриття кримінальної справи проти неї через відсутність складу злочину", - заявляє "Батьківщина".

Партія Тимошенко також просить країни світу "не позбавляти Україну демократичного європейського майбутнього через дії Януковича і його команди, але дати йому відповідь, адекватну дикунській, несумісній з демократичними стандартами поведінці диктатора".

У заяві наголошується, що "весь світ – і на схід, і на захід від України – визнав справу проти Тимошенко політичною, щотижня все нові й нові держави наголошують на відсутності складу злочину у справі та вимагають звільнити екс-прем’єр-міністра з-під варти", однак українська влада не зважає на це.

"Останнім часом суд, керований адміністрацією президента, форсував темпи розгляду справи проти Юлії Тимошенко", - зазначає "Батьківщина", наголошуючи, що Тимошенко щодня проводить у суді по 10-12 годин попри "критичний стан її здоров’я" і без обстеження.

"Суд відмовляє стороні захисту у долученні до справи ключових матеріалів, які чітко свідчать на користь невинуватості Юлії Тимошенко та повністю перекреслюють сфальшовану справу. Йдеться, зокрема, про аудит діяльності "Нафтогазу України", проведений компанією "Ернст&Янг", - заявляє "Батьківщина".

Партія наголошує, що "цей документ є єдиним висновком у справі з боку авторитетних міжнародних організацій".

"Крім того, суд не визнає "належно оформленими" навіть ті документи, які завірені печатками на кожній сторінці - зокрема, угоди між НАК "Нафтогаз України" та "Укртрансгазом". При цьому найабсурдніші пропозиції сторони обвинувачення – будь то роздруківки з Твіттера чи випуски телевізійних ток-шоу – суд без обговорення долучає до матеріалів справи", - сказано в заяві.

"У порушення норм Кримінально-процесуального кодексу суд відмовляє у задоволенні практично всіх клопотань, які заявляє сторона захисту Юлії Тимошенко. Судом допущені тільки 2 свідка з заявлених адвокатами понад 30, при цьому сторона обвинувачення допитала усіх 39 заявлених свідків", - обурюється партія.

При цьому, стверджує далі "Батьківщина", "влада вдається до відверто антиконституційного публічного тиску на суд, вже не приховуючи його залежність від команд вищих керівників держави".КОМЕНТАРІ (1)

Спасибо жителям Донбасса за елку, двери и венок,
За украинского поэта и за «роздягнених жінок».
За кровосиси и капусту с китайской гречневой крупой…
Спасибо жителям Донбасса за управление страной.
Когда шагаешь по проспекту, вздымая сине-жёлтый флаг,
Смотри, за каждым перекрёстком тебя встречает автозак.
Накроет кодекс пенсионный, задушит кодекс трудовой…
Спасибо жителям Донбасса за управление страной.
А если ты срифмуешь слово созвучно с именем Донбасс,
То городам отключат воду, то городам отключат газ.
Пиздец брутальный наступает своей безжалостной ногой,
Спасибо жителям Донбасса за управление страной.

avatar

РигоАнал

05 вересня 2011 09:10

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.