Арсеній Яценюк відвідав Чернівці, аби особисто подякувати медикам

Арсеній Яценюк відвідав Чернівці, аби особисто подякувати медикам

21.05.2020, 13:19

Сьогодні на Буковину разом з трьома міністрами прилетів і прем’єр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк.

Фонд “Відкрий Україну” продовжує підтримувати медичних працівників, які віддано виконують свої професійні обов’язки в умовах пандемії. Чернівецька область залишається «лідером» по кількості інфікованих на COVID-19 та досі потребує допомоги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фонд Яценюка «Відкрий Україну» надіслав до Чернівців вже третю партію медичної допомоги

Тому засновник Фонду Арсеній Яценюк відвідав Чернівці, щоб особисто подякувати буковинським медикам за те, що вони ризикуючи власним життям щодня рятують сотні українців.

“Ми вдячні всім працівникам лікарень, які працюють на передовій протистояння небезпечній інфекції. Зараз ми хочемо підтримати медсестер. Важливо розуміти, що медсестри необхідні суспільству так само, як і лікарі”, – сказав політик.

Саме тому Фондом Арсенія Яценюка “Відкрий Україну” було надано матеріальну допомогу Чернівецькій міській лікарні №1 визначеної базовою у боротьбі з COVID-19. Ці кошти призначені для виплати разової грошової допомоги медсестрам лікарні. Кожна медсестра лікувального закладу отримає разову безповоротну фінансову допомогу у визначеному розмірі. У період послаблення карантину потрібно пам’ятати, що Україна все ще бореться з коронавірусом, а українські медики досі потребують допомоги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Чернівецькій області смертність від коронавіруса в 11 разів вище ніж по країні. Але із 1,7 млн субвенції міськлікарня №1 отримала лише 100 тис. Кабмін має діяти, - Яценюк

Рівень захворюваності в Чернівецькій області у вісім разів вище, ніж по країні, а смертність у шість, влада повинна надати регіону державну підтримку, - Яценюк (ВІДЕО)

Арсеній Яценюк протягом кількох місяців неодноразово звертався до уряду  з вимогою звернути увагу на Буковину, як регіон, де виявлено найбільше випадків захворювання на COVID-19.

Джерело: ТВА

1