Арсеній Яценюк: Поки інші брехали, ми робили те, що потрібно країні (+ВІДЕО)

Арсеній Яценюк: Поки інші брехали, ми робили те, що потрібно країні (+ВІДЕО)

26.12.2016, 13:31

Лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк звернувся до громадян!

Дорогі українці!

Ми разом пережили три дуже складних роки. Вам розповідали багато неправди про «Народний фронт» і нашу команду. Поки інші брехали, ми робили те, що потрібно країні. Саме «Народний фронт» став політичним гарантом оборони і оновлення України. Ми заклали основу для економічного зростання. Нашу позицію цінують і поважають у світі, бо ми діємо. «Народний фронт» створює, а не знищує. Ми підтримуємо, а не б'ємо в спину. Я завжди казав, що легко не буде. Але нам усе вдасться. Перемога і правда за нами.

Нехай Господь обороняє наше військо, нашу державу і наш український народ!

Арсеній Яценюк

1


КОМЕНТАРІ (17)

..."«Народний фронт» створює, а не знищує?"...


Народний фронт створює тільки проблеми!)))

Саме вони і уряд Яценюка довели країну за межу бідності! Обвалили долар, підняли ціни на газ, світло, воду, теплопостачання, ліки, їжу, НА ВСЕ!!! Розікрали країну, розграбували народ і хваляться своїми досягненнями і реформами... Якими? Накрали мільярдів і далі продовжують це робити. Стіну вже побудували? Набрали мільярдних валютних кредитів, розікрали їх, а за них навіть наші правнуки не розрахуються! Не зможуть!)))
Зарплати і пенсії знецінилися з 200-250$ до 50$ на місяць)))
В цьому полягає економічне зростання? Хтось відчув на собі хоч якесь покращення за останні 3 роки???

Реформатори хрєнови!!!

avatar

Людмила Дудченко

26 грудня 2016 13:24

Народ показал доверие лично кулявлобу писяю и навозному фронту у которых рейтинг дно пробил.

avatar

Политическая свалка

26 грудня 2016 14:00

Ми всі дочекаємось коли цього хлопа яцека буде судить народний суд ....

avatar

Буковиці

26 грудня 2016 14:07

"Поки інші брехали, ми кричали "Слава Україні" і багато крали"

Такий заголовок ближчий до істини.

avatar

Арсеній яценюк

26 грудня 2016 14:43

У вишиванках і з патріотичними криками "Слава Україні!" грабують народ.

avatar

Людмила Дудченко

26 грудня 2016 14:51

Сеня, пока другие брехали- ты удачно занимался деребаном. Так что не свисти. Все вы одинаковые ВОРЫ В ЗАКОНЕ.

avatar

Людмила

26 грудня 2016 15:16

Редчайшая мразь этот Яценюк. Точно говорят говно не тонет, но много воняет.

avatar

26 грудня 2016 15:17

Ворье и брехунье! Враги народа!

avatar

Муля Черновицы

26 грудня 2016 15:17

Ось бачите п.п.Чорней і бурбак, які коменти пишуть чернівчани? Ви бачите, як вашу партію і вас, Яценюків, Пашинських, Авакових, бурбаків, федоруків ненавидить народ? Тікай геть, "згиньте" навіки...

avatar

Юрій

26 грудня 2016 15:45

Вата, вона і в Африці - ВАТА!
Якщо вата набралася брудної води, то немає ніякого сенсу її промивати чистою водою. Білосніжною вона вже не буде.
Тож усі ці коменти нічим не дивують... Іншого вони не почують і не напишуть... (впертість - це перша ознака тупості)... Вата ж...

avatar

Володимир

26 грудня 2016 17:59

Вата это те кто голосовал за мародёров навозного фронта!

avatar

Куля ищущая ЛОБА

26 грудня 2016 18:34

Баран ты  и отчество небось Владимирович,а фамилия-Пупкин.Угадал?

avatar

До Вовы

26 грудня 2016 18:36

народний такі самі злодюги як і інші!!!!

avatar

вася

26 грудня 2016 19:29

Ох и лжец!!!!

редкая тварь! Только кулю в лома, больше ничего этому яйцеголовому рвачу

avatar

Народ

26 грудня 2016 20:20

avatar

Андрій Драган

26 грудня 2016 20:22

avatar

Yana Skladanuk

26 грудня 2016 21:10

На пуйловском язикє чєшєшь, мацкаль хрєнов?

avatar

До того, що До Вови

27 грудня 2016 14:24