Агітатори Гриценка, яких очолює  пов’язана з діяльністю Медведчука і Януковича особа, не погребували навіть дорожнім вказівником до Галицького монастиря

Агітатори Гриценка, яких очолює пов’язана з діяльністю Медведчука і Януковича особа, не погребували навіть дорожнім вказівником до Галицького монастиря

19.05.2014, 03:08

Сьогодні в селах Сокирянського району на автозупинках, дорожніх знаках, електроопрах масово з’явились агітаційні плакати за кандидата на посаду Президента України А.Гриценка. Люди, які розклеювали агітматеріали навіть не гребували дорожнім вказівником до Галицького монастиря.

Не можна стверджувати, що агітатор - керівник районного виборчого штабу А.Гриценка Марівцан Валентина Миколаївна не знається на українському законодавстві, а саме, що проведення агітації на зупинках громадського руху та будь-якого комунального і державного майна є грубим порушенням. Адже політичну кар’єру вона почала ще з далекого 2001 року, коли очолила міський осередок Соціал-демократичної партії України (партія, яка пов’язана з діяльністю Медведчука, Януковича та багатьох інших).

У зв’язку з цим громадськість дуже обурена такою поведінкою представників демократичних сил (як назвала себе В.Марівцан на сокирянському віче 12 травня). Боротися за правову країну і в той же час порушувати її закони – це не чесно. Не цінуючи людської праці, понівечили рекламою майно. Цікаво, хто і за чиї кошти його має відремонтувати?

Вл.інф.

 

1


КОМЕНТАРІ (1)

ця шалава марівцанка на віче ж розказувала як треба усім жити а сама от чим займається. пройдисвіт, ганьба!!!

avatar

сокирянець

19 травня 2014 22:36