Адвоката, який вимагав та одержав хабар 6 тис доларів США, суд  взяв під варту й призначив заставу в розмірі 200 тис грн.

Адвоката, який вимагав та одержав хабар 6 тис доларів США, суд взяв під варту й призначив заставу в розмірі 200 тис грн.

13.02.2018, 17:23

За клопотанням військової прокуратури Західного регіону України адвокату Ради адвокатів Чернівецької області обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб та з альтернативою внесення застави в розмірі 200 тис грн. Відповідне рішення ухвалив 12 лютого 2018 року Шевченківський районний суд м. Львова.

Нагадаємо, 9 лютого 2018 року слідчим відділом військової прокуратури Західного регіону України за матеріалами та спільно з відділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області, в рамках контролю за вчиненням злочину, задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди вказаною особою.

Хабар у розмірі 6 тис доларів США від матері обвинуваченого призначався за вплив на прийняття Шевченківським районним судом м. Чернівці рішення щодо призначення її сину більш м’якого покарання та не подання уповноваженими особами Чернівецької місцевої прокуратури апеляційної скарги на вказане рішення суду. Кошти в повному обсязі виявлено та вилучено під час проведення обшуку за місцем проживання адвоката.  

Джерело: Адвокат Ради адвокатів Чернівецької області вимагав у матері підсудного 6000 доларів США за пом'якшення вироку суду

 

 

 

Прес-служба військової прокуратури

Західного регіону України

 

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.